26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Delawie del kundër Murit në Veri: Muret s’i afrojnë njerëzit

Ambasadori amerikan Greg Delawie në një postim të tij në Twitter ka dalë kundër ndërtimit të murit në veri të Mitrovicës, transmeton Express.

“Ndërtimi i murit nuk i bën bashkë njerëzit në Kosovë. E ardhmja duhet të përfshijë lirinë e lëvizjes, marrëdhënie më të mira dhe integrim”, ka shkruar Delawie.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles