1.9 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Delawie thotë se është i shokuar me sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës

Ambasadori i SHBA-ve, Greg Delawie ka reaguar pas sulmit në Kuvendin e Kosovës. Ai është shprehur se është i shokuar pas sulmit ndaj legjislativit.
Përmes një statusi në Twitter, ka thënë se akte të tilla janë të papranueshme.
“I shokuar me sulmin në Kuvendin e Kosovës. Dhuna dhe gjuha e cila nxitë dhunën janë të papranueshme në demokraci”, ka shkruar Delawie. /PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles