28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Demi nuk ngutet për t’i hequr kilogramët e tepërt

“Jam komfort edhe nëse ha shumë”, ka thënë Demi Hones teksa ka treguar se ajo “nuk ngutet” për të humbur peshë pasi është trajtuar nga kanceri në tiroide si dhe po përpiqet të adaptohet me jetën pas sëmundjes 

Demi Jones ka treguar se ajo “nuk ngutet” për të humbur peshë pasi që është në mes të trajtimit për kancerin e tiroidëve. 

Ish ylli i Love Island (23) është diagnostifikuar me këtë sëmundje vitin e kaluar dhe i ishte shtruar operimit për ta larguar gungën kancerogjene në dhjetor. 

Demi ka folur për këtë dhe ka thënë se nuk e ka në plan që të mbajë dietë dhe se “ajo është komfort” në atë që e hanë, sidomos gjatë trajtimit të saj nga sëmundja.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles