20.7 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Deputeti i LDK’së: Vdekja e Astritit vërejtje për të gjithë

Deputeti i LDK’së, Muhamet Mustafa, për vdekjen e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari, i ka bërë përgjegjës të gjithë. Vdekja e Astrit Deharit duhet të kuptohet si vërejtje për të gjithë, ka shkruar Mustafa.
Statusi i plotë i Mustafës: “Vdekja e Astrit Deharit duhet te kuptohet si verejtje per te gjithe. Ngushllime familjes dhe miqve te Astritit”

Astrit Dehari ka vdekur mbrëmë në rrethana ende të paqarta, Dehari ka qenë njëri nga gjashtë të akuzuarit për sulm ndaj ndërtesës së Kuvendit të Kosovës në gusht të këtij viti.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles