26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Deputeti shqiptar që këndon dhe i bie çiftelisë (Video)

Eduard Ndocaj, deputeti i parlamentit të Shqipërisë, përveçse një biznesmen i suksesshëm në Itali, po njihet edhe për disa talente të tij.

Ai vizaton njësoj si kreu i ekzekutivit Edi Rama.
Por ai edhe këndon rapsodi dhe i bie çifteli, këtë të fundit e demonstroi edhe në emisionin “Top Show”.
http://www.dailymotion.com/video/x549awh_15349024-143283992820147-5457763106514010112-n_news

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles