-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Deputetja e VV-së ribashkohet me të dashurin: Pas të gjitha uljeve dhe ngritjeve, ne kemi njëri-tjetrin

I dashuri i aktores Adriana Matoshi, Keith Groeneveld, këto ditë ndodhet në Kosovë.

Derisa është rikthyer pas disa muajsh në vendlindjen e partneres, çifti po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Deputetja e LVV-së që ka publikuar një imazh përkrah Keith.

Bashkangjitur me foton, Matoshi ka vënë një përshkrim një thënie të ish-Zonjës së Parë të SHBA-së, Michelle Obama.

“Më e bukura është kur gjen një partner që të do dhe të respekton me të vërtetë, sepse pas gjitha uljeve e ngritjeve, ne kemi njëri-tjetrin, gjë që e bën t’ia vlejë ky udhëtim”, ka thënë ajo.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles