11.6 C
Pristina
Monday, March 20, 2023

Buy now

spot_img

Dërgohet në mbajtje i dyshuari i dytë për vrasjen në tentativë në Baincë të Drenasit

Policia e Kosovës ka njoftuar se është dërguar në mbajtje i dyshuari i dytë për vrasje të rëndë në tentativë në fshatin Baincë të Drenasit, më 10 mars të këtij viti.

Në njoftim thuhet se kërkimet e vazhdueshme për arrestimin e të dyshuarit nga ana e policisë dhe ftesat për paraqitje, kanë bërë që personi i dyshuar L.Z, mashkull 19-vjeçar, mbrëmë të paraqitet në polici.

Pas intervistimit, personi i dyshuar me vendim të prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img