8.5 C
Pristina
Thursday, December 8, 2022

Buy now

spot_img

Detektivja shqiptare: Tradhtarë janë burrat e martuar dhe biznesmenët mbi 30 vjeç

Detektivja shqiptare, Shkënda Lili, ka thënë se ata që tradhtojnë më shumë janë burrat e martuar dhe biznesmenët.

E ftuar në emisionin “Good Morning Albanians”, në Euronews Albania, Lili theksoi se burrat që tradhtojnë janë të moshave 35 e lartë.

“Më shumë që tradhtojnë janë burrat e martuar. Nuk vijnë vajzat e reja që duan të shohin nëse i dashuri i tyre i tradhton apo jo. Meshkujt që janë në gjendje ekonomike dhe futen te pjesa e biznesmenëve, të cilët duan të hapen pak të shokët e tyre që kush e ka më të mirë. Nëse këta tipa nuk kanë një të dashur që ta prezantojnë te rrethi i tyre shoqëror, ju duket si jashtë mode. Janë mosha 35 e më lart”, tha detektivja./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img