27.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Dhjetë lojtarët më fetarë në botën e futbollit (Foto)

Futbolli nuk është vetëm çështje fati, por edhe besimi.
Ka shumë lojtarë të cilët në futbollin e sotëm modern vazhdojnë të tregojnë anën e tyre fetare.
Ata para, gjatë dhe pas lojës i luten zotit dhe e falënderojnë për sukseset.

Më poshtë keni dhjetë lojtarët më fetarë në botën e futbollit të cilët ende janë pjesë aktive e këtij sporti. /Telegrafi/
1.Ricardo Kaka
(FILES) - Picture taken 23 May 2007 of A
2.Javier ‘Chicharito’ Hernandez
SpVgg Unterhaching v Bayer Leverkusen - DFB Cup
3.Keylor Navas
Netherlands v Costa Rica: Quarter Final - 2014 FIFA World Cup Brazil
4.Wayne Rooney
Rooney
5.Franck Ribery
Premiere Liga Cup - VfB Stuttgart v FC Bayern Munich
6.Karim Benzema
220478
7.David Luiz
David-Luiz-Prayer
8.Radamel Falcao
869ec6f908214db215e869bf3cef47e1
9.James Rodriguez
thumbs_james-Rodriguez-01
10.Mesut Ozil
Ozil_2_2684547a

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,360FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles