-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Digjet një shtëpi në Zubin Potok

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri nga shkaqe ende të panjohura.

Zjarrfikësit e kanë shuar zjarrin, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

ZJARRVËNIE/Zubin Potok 24.01.2023 – 01:30. Është raportuar se shtëpia e viktimës mashkull kosovar për shkaqe ende të panjohur ishte përfshi nga zjarri. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin. Është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të hetohet./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img