21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Dikush e shndërroi iPhone 5s në një iPhone 7 mini – rezultati mahnitës

Celulari që po e shihni në foto mund të duket si një iPhone 7, por nuk është.

Ai ka të njëjtën ngjyrë të zezë si iPhone 7 dhe të njëjtat skaje të rrumbullakëta, me gungë të kamerës dhe me vija të antenës.

Përmes prodhuesve kinez të pjesëve të celularëve, një numër kostumesh tani janë në dispozicion në AliExpress që ju mundësojnë ta ktheni iPhone 5s në një iPhone 7 mini, transmeton Gazeta Express.

Përdoruesi i Reddit, “igenno” pati këtë konvertim të iPhone 5s një ditë më parë në AliExpress, dhe rezultati është mahnitës.

Shikojeni:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles