21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Diplomon gjenerata e parë e studentëve të Universitetit të Gjakovës

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Arsim Bajrami, sot do të merr pjesë në ceremoninë e ndarjes së diplomave gjeneratës së parë studentëve të Universitetit “Fehmi Agani” në Gjakovë.

Ceremonia mbahet në ambiente të Universitetit “Fehmi Agani” në Gjakovë, duke filluar nga ora 11:00.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles