20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Ditë dimri po na presin edhe në ditët në vijim

Moti i acartë ka disa ditë që ka mbërthyer vendin tonë me temperature shumë të ulëta në mëngjes dhe mbasdite vonë.
Dita e sotme parashikohet një ditë me diell, me temperature nga -2 gradë C në në orët e para të mëngjestit dhe të darkës vonë, në 10 gradë C në mesditë.
Në javën e ardhshme pritet që temperaturat të rriten me 2- 3 gradë por sërish koha do jetë e kthjellët e temperaturat e ulëta.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles