-0.4 C
Pristina
Tuesday, January 18, 2022

Buy now

spot_img
Array

Ditë e trishtë për Rozana Radin, humb një person të dashur…(FOTO)

Për këngëtaren Rozana Radi dita e sotme ka qenë mjaft e trishtë.

Gjyshja e saj Roza Radi ka ndërruar jetë dhe lajmin për diçka të tillë e ka dhënë motra e këngëtares, Andeta Radi. Në profilin e saj në Facebook Rozana ka vendosur shiritin e zi dhe nuk ka dashur të bëjë ndonjë koment lidhur me këtë humbje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,116FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles