10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Don Xhoni i dërgon dron Albyt: Boki të do

Reperi i njohur, Don Xhoni i ka bërë një befasi njërës prej banoreve të Big Brother VIP Kosova.

Rap-arstisti nga Drenica ditën e sotme (e diel) i ka dërguar një dron Albyt.

“Vazhdo përpara Alby, Boki të do”, shkruhej në mesazhin e reperit për të.

Foto: Screenshot/Big brother VIP Kosova

Alby ndërkohë u lumturua nga ky veprim i reperit, e cila u shpreh: “Ja ha zemrën, të dua shumë”.

Kujtojmë që edhe më parë autori i “Ike” dhe Alby kishin treguar përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale se janë miq të mirë me njëri-tjetrin.

https://youtube.com/watch?v=2dOsn5vqIeA%3Fsi%3DGef027e7opQIEP-m

Ndryshe, kujtojmë që gjatë rrugëtimit të saj në BBVK, Alby ka treguar se është penduar për karrierën e saj si aktore e filmave për të rritur.

Alby e cila është nënë e një vajze ka thënë se tani planifikon që të fokusohet në punën si influencere dhe në një linjë veshjesh.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img