-3.4 C
Pristina
Tuesday, January 18, 2022

Buy now

spot_img

Donald Trump e ka menduar sloganin e zgjedhjeve të ardhshme

Donald Trump, ende zyrtarisht nuk e ka marr postin si Presidenti i SHBA-së por ai që tani po mendon për zgjedhjet e vitit 2020.

Republikani gjatë fushatës elektorale për zgjedhje presidenciale vitin e kaluar, kishte sloganin “Make America Great Again”, që në shqip do të thotë “Bëjeni Amerikën të Madhe sërish” e nuk do e ndryshojë shumë gjatë zgjedhjeve të ardhshme.

The Washington Post e ka pyetur Trump dhe ai ka thënë se gjatë zgjedhjeve të vitit 2020 do garojë me sloganin “Mbani Amerikën të Madhe”.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,117FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles