20.7 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Dorëzohet Kosova, Turqia shënon dy gola për katër minuta (Video)

Turqia ka shënuar dy gola për katër minuta ndaj Kosovës

Kosova është dorëzuar ndaj Turqisë. Pas 50 minutave të mira në stadiumin ‘Antalya’, djelmoshat e Kosovës kanë pranuar dy gola. Për 1:0 shënoi Burak Yilmaz në minutën e 51’të dhe 55′ realizoi Volkan Sen.
Volkan Sen Goal 2-0 Turkey vs Kosovo by enjoylivehdi
Burak Yilmaz Goal HD –  Turkey 1 – 0 Kosovo 12… by hqfootball2016

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles