-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Dua Lipa me nënën e saj, cila me e bukur? (Foto)

Ylli botëror në ngjitje, Dua Lipa përpos për kapacitetet vokale, njihet dhe pëlqehet edhe për një bukuri mahnitëse.
E thjeshtë në grim dhe pa komplikimet e mbushjeve me filler-a, Dua është simboli i një artisteje të kompletuar, mes tjerash edhe për imazhin që reflekton.
E duket se bukuria është çështje gjenesh. Përderisa e njohim babain Dukagjin Lipën, Dua duket të ketë marrë shumë edhe nga nëna e saj, zonja Anesë.
Në një foto nga dita e djeshme ku shfaqen të rregullura nga Studio Sellma, nënë e bijë shkëlqejnë. /Prive/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles