28.9 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

Buy now

spot_img

Duda Balje me foto seksi në Turqi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, po tregon se asaj nuk po i intereson aspak për tensionet politike në Turqi.Deputetja ka shfrytëzuar ditët e lira për të shkuar në Turqi.
Prej atje, ajo ka bërë poza atraktive dhe tejet hot, ku shfaqë bukurinë dhe trupin e saj perfekt, shkruan Telegrafi.
Duket se Dudës nuk i ka penguar aspak puçi në Turqi.
Por, nuk dihet nëse ajo përkrahu Erdoganin apo ushtrinë turke.
E rëndësishme është që Duda duket perfekte, sidomos tash para sfidës për demarkacionin, i cili duhet të definohet në Kuvendin e Kosovës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,372FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles