20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Dushi dhe Rama, deponin e mbeturinave do t’a shndërrojmë në korsi

Drejtori i Inspektoratit në komunën e Prishtinës, Florian Dushi, ka njoftuar se po largohet një deponi e madhe mbeturinash nga kryeqyteti.

Dushi së bashku më kryetarin e Prishtinës, Perparim Ramen, kanë vizituar ambientet ku do të munësojn hapjen e një korise të re, për ta lidhur me magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img