0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Dy djemtë e Afrim Bunjakut nisen për “Air Albania”

Shqipëria sonte ka një ndeshje luksi dhe feste në “Air Albania” ndaj Ishujve Faroe.

Dy djemtë e Afrim Bunjakut do të jenë të pranishëm në stadium për të parë Kombëtaren.

Dy muaj pas vrasjes së babait të tyre, djemtë e policit të ndjerë do të jenë krah tifozëve kuqezi. /Indeksonline/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img