30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

E dashura e Gotzes zhvishet dhe “tronditë” Instagramin nga Ibiza (FOTO +18)

E dashura e Mario Gotzes ka “bombarduar” Instagramin me foto të reja.
Ann Kathrin Brommel, e dashura e futbollistit të Borussia Dortmundit, ka shfaqur linjat e saj mbresëlënëse trupore.
Fotot e realizuara në Ibiza, janë pëlqyer tepër nga ndjekësit e saj, përcjellë “Lajmi.net”.
Njëra nga fotot ka grumbulluar në total 30 mijë pëlqime.

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles