0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

E goditi me shuplakë në të pasme, Stresi për Xhulin: Kjo ka qejf ashtu

Mbrëmë (e premte) ndodhën dinamika të shumta gjatë ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

Përveç eliminimit të Fis Junikut dhe katër hyrjeve të reja, banorët debatuan rreth situatave të ndryshme duke iu rikthyer edhe disa prej atyre që kanë ndodhur kohë më parë.

Ishte banorja që u eliminua pak javë më parë, Ana Kabashi ajo që ka rikthyer në vëmendjen goditjen me shuplakë që Stresin i kishte dhënë Xhulit në të pasme.

Ndonëse Xhuli e mori me qetësi atë kohë kjo u konsiderua si një veprim i tepërt, megjithatë Stresi i revoltojë të gjithë me deklaratën që bërë rreth kësaj.

“Nuk më ka thënë asgjë, e ka marrë për kompliment, nuk i ka ardhur keq shpulla në prapanicë se kjo ka qejf ashtu”, tha Stresi.

Reperit i cili tha se ndihej i provokuar nga veprimet e Xhulit më vonë iu kërkua që t’i kërkojë falje dhe pas insistimit ai e bëri një gjë të tillë.

“Unë jam mashkull, nuk jam homoseksual, na kërcen para fytyre. Kjo është super lojtare unë e kuptojë shumë mirë, por nuk është problem i kërkojë falje”, u shpreh tutje reperi nga Shqipëria.

Ndërkohë, kujtojmë që mbrëmë gjithashtu Fifi hyri si befasi në shtëpinë e famshme duke dhuruar një performancë për banorët.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img