1.5 C
Pristina
Sunday, December 5, 2021

Buy now

spot_img

E konfirmon Aliu: Mustafi i Arsenalit

Agjenti i Shkodran Mustafit Ali Bulut e ka konfirmuar marrëveshjen mes Arsenalit dhe futbollistit shqiptar.
 
Bulut ndodhet në Londër ku brenda disa orëve pritet të zyrtarizojnë marrëveshjen mes Valencias dhe Arsenalit.
35 milionë euro flitet se është shuma e këtij transferi. Synimi i Arsenalit është që ta ketë Mustafin në derbin e javës së parë ndaj Liverpoolit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles