-3.4 C
Pristina
Tuesday, January 18, 2022

Buy now

spot_img

E lagur dhe e nxehtë, Daphne Joy çmend të gjithë në pishinë (Foto)

Kanë kaluar tanimë dy muaj që Jason Derulo është ndarë nga Daphne Joy, me të cilën qëndroi më pak se një vit.
29 vjeçarja vazhdon t’i tregojë këngëtarit se çfarë ai ka humbur.
Në disa foto të reja në Las Vegas, bukuroshja e cila duket se po shijon jetën si një beqare me mikeshat e saj, ka shfaqur trupin perfekt me kostum banje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,117FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles