10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

“E nisa diten me një lajm të mirë”, Ganimete Musliu krenare me kolegen e saj deputete

Deputetja e PDK-së Ganimete Musliu, ka postuar një fotot me kolegën e saj deputete  Ariana Musliu -Shoshi duke treguar se si e ka nisë ditën sot e gëzuar që i dyshuari që e kërcënoj kolegën e saj Musliu -Shoshi është arrestuar.

Postimi i plotë:

“Bie në prangat e Policisë i dyshuari për kërcënimin e deputetes Musliu-Shoshi”

Ky ishte lajmi i parë qe e lexova sot në mediat tona.

Në njëren anë gëzohesh kur mëson qe një kërcenues prangoset por në anën tjetër deshperohesh kur mendon qe ende edhe sot kërcnohet një grua, një nënë, një vajzë, për arsyen e vetme që ka zgjedh të merret me politikë dhe mos të pajtohet me qeverisjen e keqe të këtij pushteti.

Ariana Musliu Shoshi e ka kry detyren e saj duke e denoncuar rastin tek organet e sigurisë, edhe organet e sigurisë e kanë kryer deryren e tyre duke e prangosur kërcenuesin dhe tani presim qe edhe organet e drejtësisë të jen ne nivelin e duhur dhe te tregojnë zero tolerancë ndaj rasteve te tilla.

Proud of you Ariana Musliu Shoshi

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img