20.8 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

E pabesueshme: Mourinho largon tetë lojtar nga Mnchester Untiedi (Foto)

Jose Mourinhos i ka humbur durimi. Gjatë afatit kalimtar të janarit dhe verës së vitit 2017, strategu spanjoll pritet të largoj tetë lojtarë nga skuadra, raporton The Telegraph.
Falja është për lojtarët si: Marcos Rojo, Matteo Darmian, Phil Jones, Bastian Schweinsteiger, Morgan Schneiderlin, Michael Carrick, Ashley Young dhe Memphis Depay, përcjell Express.
Klubi nga Old Traffrod shpreson se disa nga këta lojtarë t’i shesë, derisa disa të tjerëve t’ua ndërpres kontratat.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img