31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Edhe Leonora Jakupi e pakënaqur me pajmen e saj, ja ndërhyrjet estetike (Foto)

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi duket se ka qenë e pakënaqur me pamjen e saj. Sikurse edhe shumë këngëtare tjera edhe kjo këngëtare ka përmisuar imazhin e saj.
Një foto e realizuar në vitin 1996 e tregon një Leonorë origjinale dhe pa ndërhyrje, shkruan Indeksonline.
Është hunda e saj ajo që duket më në formë të mirë.
Këngëtarja është duke u përgatitur për projektin më të ri muzikor, me ç’rast ka bërë ndërhyrje edhe tek vetullat e saj, të cilat tanimë duken në mënyrë perfekte. /Indeksonline/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles