21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Edhe një sukses tjetër për modelen Diana Avdiu

Sukseset për modelen shqiptare Diana Avdiu spo kanë të ndaluar.

Ish-miss Kosova, Diana Avdiu e cila karrierë prej modeles e nisi në Kosovë dhe e  zhvilloi në Amerikë ka marrë sot një lajm të gëzueshëm të cilin e ka ndarë më fansat e saj në rrjetin social Instagram.

Modelja ka qenë  për 3 vjet imazh i firmës “Conair”, firmë kjo e cila merret me shitjes e produkteve të bukurisë. Sot ajo ka njoftuar se me kërkesën e kompanisë amerikane që ajo të jetë përsëri imazh i tyre  ka vazhduar kontratën  më këtë kompani edhe për 2 vjet të tjera.

Ndryshe firma amerikane  “Conair” është firmë e cila shet produket të bukurisë dhe është një ndër firmat më me nam në botë për shitjen e këtyre  produkteve.

Diana karrierën e modeles po e vazhdon në Amerikë ku po vazhdon të jetë imazh i shumë firmave të ndryeshme atje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles