20.7 C
Pristina
Tuesday, August 3, 2021

Buy now

spot_img
Array

Edhe paret fluturojnë kur këndon Shkurte Gashi (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret më të angazhuara sidomos nëpër dasma e ahengje familjare gjithandej , shkruan Kosovarja për Shkurte Gashin.

E pëlqyera dhe e dashura e publikut të gjerë asnjëherë nuk mund të kalojë dasmën pa marrë bakshishe të shumta sikur dhe shumë para veç atyre që goditet.

Shkurten e kemi parë jo rrallë në rrjete sociale , tek këndon nëpër dasma me plot mysafirë , por edhe duke shkelur nëpër parat që ia hedhin dasmorët .

Por, si në këtë foto asnjëherë, tek parat fluturojnë e s dinë të ndalen para këngëtares.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,882FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles