16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img
Array

Edhe Unikkatil në përkrahje të Ramushit (Foto)

Reperi shqiptar ka reaguar për rastin e arrestimit të Ramush Haradinaj.

Si shumë shqiptarë dhe shumica e artistëve tanë, që kanë reaguar për arrestimin e Ramush Haradinaj në Francë, edhe reperi shumë i dashur Unikkatil i është bashkuar ‘lëvizjes’.

Ai ka postuar një fotografi të Haradnaj përballë ish-liderit të listës serbe, Aleksandar Jaballnoviq ndërsa ka shkruar në mbishkrimin e fotos “I’m Ramob”./Lajmi.net/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles