0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Edi Rama krah Dukës në stadium, Linda dhe Zaho pjesë e koreografisë

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ndodhet në stadium për të ndjekur Kombëtaren në ndeshjen kundër Ishujve Faroe në “Air Albania”.

Në tribunën kryesore, numri një i ekzekutivit shihet krah Armand Dukës, presidentit të FSHF-së.

Së bashku me Ramën është edhe Linda, bashkëshortja e tij.

Ajo duket se e ka shijuar koreografinë e tifozëve së bashku me Zahon (të birin), duke u bërë edhe vetë pjesë me një copë të zezë në duar.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img