10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Edona James i ka dy fjalë për Luana Vjollcën

Edona James është personazhi më viral i këtij edicioni të Big Brother Vip Kosova.

Karakteri i saj dhe sjelljet e veprimet që ajo bën brenda shtëpisë e kanë vendosur atë jo pak herë në titujt e mediave rozë.

Një personazh interesant, që ka dhënë e treguar shumë, ajo deri më tani njihet si dikush që flet pa filtra.

Kësaj radhe është bërë virale një video e saj ku komplimenton Luana Vjollcën, duke treguar se i pëlqen shumë ajo si moderatore.

“Më pëlqen shumë, është shumë e bukur”, thotë ajo teksa e përshendet.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img