1.9 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Elita “e kall” Kroacinë (Foto)

Elita Rudi ka treguar linjat e saj fenomenale trupore.
Ajo këtë e ka bërë nga riviera kroate, ku aktualisht prezantuesja po pushon.
Indikacione për një lidhje dashurie nuk ka, pavarësisht spekulimeve dhe mjafton të shihet në Snapchat të prezantueses.

Bukuroshja duket se ka të pasmet në formë, trupin perfekt dhe gjoksin shpërthyes. Të gjitha on the top./Telegrafi/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles