20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Emocionuese: Polici shpërthen në lot pasi takohet me Neton, të cilit ia shpëtoi jetën në tragjedinë në Kolumbi (Video)

Polici që ia shpëtoi jetën Netos, ka takuar tashmë lojtarin brazilian, i cili është zgjuar nga Koma

Neto ishte në mesin e disa të mbijetuarve të ekipit Chapecoense, pas tragjedisë që ndodhi në Kolumbi. Mbrojtësi më në fund ka takuar polin që ia shpëtoi jetën, ky i fundit shpërtheu në lot teksa i tregonte se si e nxori nga avioni i shkatërruar, shkruan Gazeta Express.
“Dua ta dish se fillimisht kjo është detyra jonë si polici. Për mua të gjejë një person pa marr parasysh se kush është, duhet ta ndihmojë. Mua më pëlqen shumë futbolli”, thotë Polici.
Ai më tej i tregon se si kanë hulumtuar gjithë vendin që të gjejnë trupat që ishin në avion, teksa i tregon Netos se ai kishte lëshuar disa klithma dhe në këtë mënyrë e vërtetuan se ka lojtarë të gjallë. Ndiqeni videon emocionuese.
https://www.youtube.com/watch?v=E2AGaMtQs_o

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles