31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Enca kupton pse bie në dashuri me njerëzit e gabuar (Foto)

Ajo është një prej këngëtareve më të përfolura për linjat trupore, por jo edhe dashurinë.

Enca Haxhia do të publikojë së shpejti këngën e saj të re, që do të jetë shumë melankolike.
“Kjo këngë më bëri të kuptoj pse biem në dashuri me personat e gabuar”, shkruan Enca në Snapchat.
Vitet e fundit këngëtarja shqiptare ka publikuar këngë shumë ritmike, ndaj dhe fansave ju ka munguar një baladë nga Enca, që me shumë gjasa do ta kenë shumë shpejt.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles