1.9 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Era zbulon se çka bëri në Amerikë javët e fundit

Këngëtarja Era Istrefi kohët e fundit është parë duke publikuar fotografi të ndryshme nga Amerika.
Por përpos intervistave që ajo ka realizuar atje, ajo ka kaluar kohën e saj edhe duke bërë diçka tjetër.
Era ka theksuar që përpos që ka shijuar motin me diell, ajo ka qenë e angazhuar në studio duke realizuar këngë të cilat sipas saj janë duke u bërë në mënyrë të mrekullueshme dhe të cilat mezi pret që ti realizojë, shkruan e njohura ‘Noisey’, transmeton Indeksonline.
Ndërsa pritet që kënga e re e Erës të jetë e realizuar në gjuhën angleze. Teksa Era ka thënë se dëshiron që njerëzit ta pëlqejnë atë sido që të jenë të mërzitur, të lumtur të “çmendur” apo sidoqoftë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles