16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Ermal Fejzullahu ironizon keq me Bleona Qeretin (Foto)

Këngëtari Ermal Fejzullahu në rubrikën In dhe Out në mesin e shumë artistave ka pasur ta komentoj edhe veshjen e Bleona Qeretit.

Në momentin kur iu shfaq fotografia e koleges së saj e cila është e mbuluar vetëm me një rrjetë ai shprehu pakënaqësinë e tij në raport me veshjen apo siç e quajti këngëtari zhveshjen e saj, shkruan lajmi.net
Ai tha që mas pari nëse më shohin fëmija tu thonë In për të thojnë a je tranu o bab pastaj theksoi se ka pa nëpër botë veshje të tilla me ”rrjetë të kompirave” po diçka të tillë jo.
Ermali e ka një Out të madhe për Bleonën edhe pse thotë që ka respekt pët të si person./lajmi.net

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles