1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Fenomeni Ronaldo punësohet te Real Madridi, ja pozita e tij

Ish futbollisti më i mirë në botë, braziliani Ronaldo është rikthyer në Real Madrid me një detyrë të re.
Ish sulmuesi i famshëm është emëruar si këshilltar i parë i Florentino Perez dhe ambasador global i Real Madridit.
Ronaldo do ta fillojë punën zyrtarisht në fillim të shtatorit përkrah Florentino Perez.
“Fenomeni” me skuadrën galaktike kishte zhvilluar 177 ndeshje ku kishte realizuar 104 gola.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,141FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles