22.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Buy now

spot_img

Feynoord vs Drita, Connah’s Quay vs FC Prishtina, formacionet zyrtare

Prishtina dhe Drita do të kërkojnë të kalojnë në rundin e tretë kualifikues të Europa Conference League, kur të përballen sot me Connah’s Quay dhe Feyenoordin, përkatësisht.

Derisa Prishtina është pothuajse me një këmbë në rrethin e tretë, pasi e mundi klubin uellsian 4:1 në ndeshjen e parë në Kosovë, Drita do të ketë shumë punë të vështirë, pavarësisht se e ndali me barazim pa gola gjigantin holandez në ndeshjen e parë në Prishtinë.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare për këto sfida.

Feynoord:

Drita:

Connah’s Quay:

FC Prishtina:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,954FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles