20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Fillon dëshminë dëshmitari i pestë në gjykimin ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Dëshmitari i pestë, ka filluar dhënien e dëshmisë në rastin e Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK).

Me të filluar seanca pas një pushimi të shkurtë, kryetari i trupit gjykues, Charles Smith tha se do të kalojnë në seancë private dhe se kjo bëhet për të mbrojtur dëshmitarin, raporton ‘‘Betimi për Drejtësi’’.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img