16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Fillon mbledhja komemorative për Astrit Deharin, marrin pjesë edhe prindërit (Foto)

Në Sallën e Kuqe të Fakultetit Filologjik të Universitetit të Prishtinës, ka filluar mbledhja komemorative me rastin e vdekjes së Astrit Deharit.

Në këtë mbledhje, përveç zyrtarëve dhe anëtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje, po marrin pjesë edhe prindërit e të ndjerit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles