0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Fillon ndeshja Shqipëri – Ishujt Faroe

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe. Në atmosferë madhështore në “Air Albania”, Shqipëria e luan ndeshjen e fundit kualifikuese për Euro 2024.

Stadiumi në Tiranë është i stërmbushur me shikues, ndërsa atmosfera e zjarrtë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img