21.7 C
Pristina
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Fjolla Morina bën ndryshim të madh në dukje

Fjolla Morina duket se kohët e fundit po kujdeset shumë për vetën dhe dukjen e saj.

Ajo së fundmi ndau disa pamje ku shihet se ka ndryshuar shumë, nga zeshkane Fjolla është rikthyer në bionde.

Siç duket Fjolla, ka vendosur të ndryshoj gjithçka nga e kaluara, madje edhe pamjen e saj.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img