16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img
Array

Fjolla Morina me poza të reja prej pushimeve luksoze në Maldive (Foto)

Fjolla Morina këto ditë të ftohta të dimrit ka zgjedhur t’i kalojë në temperatura të nxehta.

Këngëtarja ka gjetur pakës kohës që të për pushime të shkojë në ishujt fantastike të Maldiveve.

Ajo për atje ka udhëtuar së bashku me nënën dhe fëmijët e saj, ndërsa nuk ndalet së publikuar imazhe në rrjetet sociale.

Bazuar në to, Fjolla po kalon çaste dhe është në humor të mirë ndërsa pritet të realizojë edhe këngë të reja pas pushimeve luksoze.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles