12.6 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Flori e Ledri të këndshëm edhe në humor (Foto)

Ata që sollën super hite në këtë sezonë të verës me “Beautiful” dhe “Ajo nuk ma la”, po i bëjnë fansat e tyre edhe të qeshin.
Të ulur pranë detit, Ledri e ka publikuar një fotografi bashkë me Florin, transmeton Indeksonline.
Ai ka zgjedhur që në mbishkrimin e fotos të bëjë pak humor me këngët që i kanë lansuar bashkë.
“E di që ajo është e bukur, por nëse nuk ma len unë kceva poshtë”, ka shkruar Ledri, transmeton Indeksonline.
Me këtë kanë qeshur edhe fansat të cilët kanë lënë komente të këndshme për këngëtarët./Indeksonline/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,320FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles