17.1 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Buy now

spot_img

Formacionet e mundshme, Arsenal-Watford (Foto)

Watfordi do të jetë mysafirë i Arsenalit në javën e 22-të në Ligën Premier.

Në këtë takim nga minua e parë pritet të luajë Shkodran Mustafi, por jo dhe Granit Xhaka, i cili është dënuar me katër ndeshje mos loja për shkak të kartonin e kuq.

Në këtë takim për mysafirët nuk do të luajë as shqiptari tjetër Valon Behrami, i cili është i lënduar, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme.

Formacioni i mundshëm i Arsenalit: Cech; Bellerin, Koscielny, Mustafi, Monreal; Oxlade-Chamberlain, Iwobi, Ozil, Alexis; Welbeck.

Formacioni i mundshëm i Watfordit: Gomes; Kaboul, Prodl, Paredes, Britos; Doucoure, Guedioura, Cleverly, Capoue, Holebas; Deeney

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,941FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles