17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

Formacionet e mundshme: Sporting – Real Madrid

Sonte (e martë) luhet takimi i dytë në fazën e grupeve mes Sporting Lisbonës dhe Real Madridit.
Nga minuta e parë për Los Blancos pritet të startojnë treshja e sulmit BBC, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme.
Sporting Lisbona (4-2-3-1): Rui Patricio; Pereira, Coates, Semedo, Zeegelaar; Adrien Silva, Carvalho; Martins, Ruiz, Cesar; Dost.

Real Madrid (4-3-3): Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Modric, Kovacic, Isco; Ronaldo, Benzema, Bale.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles