18.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Buy now

spot_img

Formacionet zyrtare, Betis – Barcelona

Barcelona do të udhëtojë drejt Andaluzisë për ndeshjen e radhës.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Betis – Barcelona

Betis dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në La Liga, i cili fillon në ora 12:00.

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,954FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles