3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Formacionet zyrtare: Sunderland – Middlesbrough

Sunderland dhe Middlesbrough do të përballen, nga ora 14:30, në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës. Trajnerët e të dy skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles